سلام دوستان

یه مشکلی هست خواستم در میون بذارم که کمکی بهم بشه، من 21 سالمه و آدم استرسی هستم خیلی زیاد، توی اینترنت راجع به نشونه های رفتارهام خوندم نوشته بود که این ها نشونه های هراس اجتماعیه، یعنی کسی که میخواد توی یه جمعی مثل دانشگاه بره مدام استرس داره که نکنه اتفاقی بیافته ضایع بشه یا با کسی حرفش بشه و تحقیرش کنن.

خیلی وقته اینجوریم منتهی دیگه این استرس کلافه م کرده و یه وقت هایی میتونم کنترلش کنم ولی بازم بعد یه دوره استرسه میافته به جونم، همیشه دوست داشتم در تمام موقعیت ها آرامش داشته باشم و یه جورایی بیخیال که مهم نیست چه اتفاقی واسه م بیافته.

یه سری آدم ها رو میبینم مشکلات توی زندگی زیاد دارن ولی اصلا ناراحت نیستن یا بهتره بگم که خیلی مهم نیست واسه شون و به نظر من کار درست رو اون ها انجام میدن و آدم سالم اون ها هستن.

یه مدافع حرم بود داعشی های میخواستن ببرن سرش رو ببرن بنده خدا، ولی فیلمش رو نشون میداد هیچ استرسی توی چهره این آدم نبود و واقعا شجاعت رو میشد توی چهره ش دید، اصلا حقیقت امر اینه که من آدم ترسویی هستم و از این خصلتم واقعا بدم میاد.

ادامه مطلب

چگونه خودم رو از گناه کردن دور کنم

می خوام هزینه هایی که بابام صرف زندگیم کرده رو بهش برگردونم

چطور نفرتم رو از خواستگار قبلی از بین ببرم؟

یه ,ها ,آدم ,رو ,توی ,ولی ,در تمام ,تمام موقعیت ,موقعیت ها ,ها آرامش ,داشتم در

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود کتاب آموزش آرایشگری زنانه army world قالیشویی در مشهد نگاه اخذ مشاوره و صدور گواهی نامه ایزو خرید پیج و فالوور اینستاگرام املاک لطفی kitchendecor خرید تجهیزات دندانپزشکی شایان قادرپور